شیرینی ایرانی
خانه / گز / خرید انواع گز آردی بلداجی اصفهان

خرید انواع گز آردی بلداجی اصفهان

انواع گز آردی بازار فروش در ایران مجموعه تولیداتی انبوه و عمده از گزهای تولیدی بخش اصفهان بلداجی بوده است که سفارشات خرید عمده برای پخش و یا صادرات به کشورهای عربی تا اروپایی را می توانید در این مرکز خریداری نماید.

انواع گز آردی

انواع تولیدات گز بخش اصفهان بلداجی

قطب های تولیدی چون اصفهان بلداجی که لقب پایتخت گز ایران را نیز به خود اختصاص داده اند تولیداتی انبوه و عمده از این شیرینی سنتی ایرانی را عرضه ی بازار کرده اند. و برای تامین بازار کشور به این شیرینی سنتی می بینیم که واحد های تولیدی بسیاری با نام های تجاری متفاوتی وجود دارد که این گز را در بازار به فروش رسانند و برخی از انها جایگاه فروش ویژه ای را کسب کرده اند.

انواع گز آردی

و اما تولیدات ارائه شده از انبوه عمده انواع گزهای این دو قطب تولیدی همان گزهای اصیل با برش های خاص خود هستند با این تفاوت که در گذشته بصورت سنتی تهیه می شد در حالی که امروزه به شیوه ی صنعتی تهیه می گردد. و دسته بندی این انواع تولیدات گز بخش اصفهان بلداجی اعم از:

 1. گز آردی پسته بادام
 2. گز آردی طعم دار
 3. گز لقمه ای پسته بادام
 4. گز لقمه طعم دار
 5. گز آردی لقمه کیلویی
 6. گز آردی لقمه بسته بندی
 7. گز آردی لقمه مخصوص
 8. و … .

انواع گز آردی

تولیدات گز آردی این دو قطب چگونه است؟

با اینکه بخش زیادی از بازار فروش گز را تولیدات نوع گزهای لقمه ای تشکیل داده اند اما می توان شاهد این بود که هستند گروه های که دوستدار نوع گزهای آردی می باشند. این گز آردی را گز دردسر هم معرفی می کنند به این دلیل که به دارا بودن آرد موجود در این گز آردی می توان گفت مصرف ان برای برخی مشکل ساز باشد.

انواع گز آردی

و اما تولیدات گز آردی بلداجی اصفهان که همان صورت های معروف از برش را دارا هستند با مغزهای پسته بادام در نوع معمولی تا گزهای آردی مخصوص و سفارشی تهیه و تولید می گردد. دسته بندی این تولیدات انواع گز آردی دو قطب اصفهان بلداجی به شرح زیر می باشد.

 • گز آردی گلریز پسته بادام
 • گز آردی گلدرشت پسته بادام
 • گز آردی گلریز انگبینی
 • گز آردی گلریز مخلوط ترنجبین
 • گز آردی گلریز شیرخشتی
 • گز آردی گلریز مربعی
 • گز آردی گلریز دایره ای
 • گز آردی گلریز کیلویی
 • گز آردی گلریز بسته بندی

انواع گز آردی

مرکز خرید عمده گز آردی کیلویی بسته بندی

در مرکز خرید بازار شیرینی ایرانی آراد گز تهیه ی هر نوع گزی از سوغاتی های اصیل و محبوب بخش اصقهان بلداجی بصورت عمده برای فروش، پخش و یا صادرات را می توانید در این مجموعه با یک خرید مستقیم از مرکز تولیدی تهیه نماید و این امر منجر به فروش با نازلترین نرخ قیمت ها می گرددد همچنین بهترین فرصت برای عمده خریداران گز در کمترین زمان و صرفه جویی در هزینه ها می باشد.

انواع گز آردی

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز ۳۲ درصد پسته میوه ای کیلویی

گز میوه ای  یکی از تولیدات جدید کارخانه های تولید گز  در اصفهان می باشد که به دلیل طعم  عالی و کیفیت مرغوب مورد توجه مشتریان زیادی واقع شده است. گز میوه ای کیلو

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام