شیرینی ایرانی
خانه / گز / خرید عمده گز لقمه ای مغز پسته ۴۰%

خرید عمده گز لقمه ای مغز پسته ۴۰%

خريد عمده گز لقمه اي يکي از پرفروش ترين گزها در بازار بوده است که البته سفارشات متعدد و متنوعي ارائه داده مي شود. براي مثال خريد عمده اينترنتي گز لقمه اي اين بخش از توليدات گز لقمه اي مغز پسته ۴۰% درنظر گرفته شده است.

خرید عمده گز لقمه

انواع گز لقمه اي ۴۰% در بازار

خب همانطور که اشاره کرديم و مي دانيم توليدات گز در نوع لقمه اي و آردي در بازار ارائه گرديده است که البته مي توان به وجود ديگر انواع گز ها اشاره کرد اما اين گز لقمه اي آردي از توليدات اصيل و سنتي گز ايراني مي باشد که پرطرفدار و پرفروش ترين بوده اند.
اما يکي از نمونه هاي تهيه و توليد شده همان گز لقمه اي معروف مي باشد که در مغزهاي پسته اي، بادامي با مخلوط تهيه گرديده است و هر بخشي از بازار و طرفداران گز نوعي از ان را خريداري مي نمايد. اما اينکه انواع گز لقمه اي ۴۰% در بازار چه نوعي هستند در ادامه به معرفي انواع اين گزها مي پردازيم.

 • گز لقمه ۴۰%- پسته ای
 • گز لقمه ۴۰%- بادامی
 • گز لقمه ۴۰%- مخلوط
 • گز لقمه ۴۰%- انگبینی
 • گز لقمه ۴۰%- شیرخشتی
 • گز لقمه ۴۰%- ترنجبینی
 • گز لقمه ۴۰%- سفارشی
 • گز لقمه ۴۰%- عسلی

خرید عمده گز لقمه

توليدات عرضه شده از گز پسته اي

و اما توليدات صورت گرفته از گزهاي پسته اي موجود در بازار که مي توان گفت بخش عمده اي از توليدات پسته اي مربوط به توليدات گز لقمه اي مي باشد و در کنار ديگر انواع گز پسته اي در بازار مربوط به توليدي گز پسته اي آردي، برشي مي باشد. وجود اين دو مدل گز پسته اي آردي و برشي در بازار باز از درصد هاي متفاوتي تشکيل شده است مانند گز پسته اي ۴۰% و ديگر توليدات صورت گرفته ي گز پسته اي از درصد هاي مختلف اعم از:

 1. گز پسته ای ۳۸%
 2. گز پسته ای ۳۲%
 3. گز پسته ای ۳۰%
 4. گز پسته ای ۲۸%
 5. گز پسته ای ۲۵%
 6. گز پسته ای ۲۰%
 7. گز پسته ای ۱۸%
 8. گز پسته ای ۱۰%

خرید عمده گز لقمه

فروش عمده گز مغز پسته لقمه اي در خريد اينترنتي

و اما مي پردازيم به فروش عمده ي اين انواع گز مغز پسته اي در جايجاي بازار ايران با بازارهاي صادراتي به کشور هاي مختلف که پيشنهاداتي از بين برندهاي توليد کننده ي متعدد گز اصفهان با بلداجي ارائه مي گردد. که در کنار ان مي توانيد انتخاب هاي متفاوتي از گزهاي پسته اي اعم از لقمه اي تا آردي در تنوعي از طعم ها با بسته بندي را تهيه نمايد. در اصل يک مرکز خريد اينترنتي عمده از انواع و اقسام گزها را براي عمده خريداران در سرتاسر ايران با جهان را فراهم ساخته ايم.

خرید عمده گز لقمه

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز ۳۲ درصد پسته میوه ای کیلویی

گز میوه ای  یکی از تولیدات جدید کارخانه های تولید گز  در اصفهان می باشد که به دلیل طعم  عالی و کیفیت مرغوب مورد توجه مشتریان زیادی واقع شده است. گز میوه ای کیلو

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام