شیرینی ایرانی
خانه / گز / خرید عمده گز پسته بادام لقمه ارزان قیمت

خرید عمده گز پسته بادام لقمه ارزان قیمت

گز پسته بادام در بازار فروش گز را می توانید همراه با تولیدات متنوعی از این مغز گزها تهیه نماید که براساس ویژگی های مختلف در تولید با قیمت های فروش ارزان و گران عرضه می گردند در نوع تولیدات گز لقمه ای و یا آردی.

گز پسته بادام

انواع گز پسته بادام در بازار تولید گز

گزهای که در بازار گز ایران تهیه و تولید می گردند گزهای معروف از مغزهای پسته بادام بوده اند که در واقع اصل تولیدات گز ایرانی گزهای با این دو مغز هستند که از گذشته تا به امروز تهیه و تولید می گردند گرچه امروزه براساس نوع سلیقه با ذائقه های مختلف افراد به صورت سفارشی همراه با سایر مغزها تهیه می گردد ولی باز بالاترین سطح درخواست و خرید ها مربوط به تولیدات گز مغز پسته بادام می باشد.

گز پسته بادام

اما از وجود این انواع گز پسته بادام در بازار تولید می توان به تولیدات گز لقمه ای، سکه ای با آردی اشاره کرد تهیه گردیده اند. و وجود هر یک از این گزها با درصد های متفاوت این دو مغز همراه بوده که در ترکیبات دیگر انواع طعم ها نیز تهیه شده اند. مانند:

 1. گز پسته بادام _ کیلویی
 2. گز پسته بادام_ بسته بندی
 3. گز پسته بادام_ میوه ای
 4. گز پسته بادام_ شکلاتی
 5. گز پسته بادام_ صنعتی
 6. گز پسته بادام_ سنتی
 7. گز پسته بادام_ سفارشی
 8. گز پسته بادام_ ارزان

گز پسته بادام

تولیدات ارزان قیمت گز لقمه ای بازار

پس همانطور که معرفی گشت وجود این گزهای پسته بادام با قیمت های ارزان نیز در بازار عرضه گردیده است و این تولیدات ارزان قیمت گز پسته بادام از نوع لقمه ای یکی از پرطرفدارترین و پرفروش ترین گزها می باشد. حال برای معرفی این انواع گز لقمه ارزان قیمت پسته بادام بازار تولید به شرح زیر هستند.

 • گز لقمه ارزان_ ۵% پسته بادام
 • گز لقمه ارزان_ ۱۰% پسته بادام
 • گز لقمه ارزان_ ۱۸% پسته بادام
 • گز لقمه ارزان_ ۲۸% پسته بادام

گز پسته بادام

مرکز خرید آنلاین عمده گز لقمه فله بسته بندی

در این مرکز خرید عمده گز لقمه ای ارزان قیمت می توان معرفی کرد گز بدون مغز لقمه ای کیلویی و بسته بندی شده را که یکی از ارزان ترین نوع گز تولیدی بازار بوده است و بعد از ان گزهای مغزدار بادامی و مخلوط از رده های فروش گز ارزان قیمت به شمار می روند. تهیه و خرید گز ارزان قیمت لقمه ای مغز پسته ای را می توان با درصد های پایین مغز پسته و یا وزن های کم از بسته بندی را دارا می باشند.

گز پسته بادام

مجموعه ای انبوه و عمده از تولیدات گز لقمه ای مغز پسته بادام در این مرکز خرید انلاین ارائه شده است تا تامین کننده ی نیاز بازار کشور با صادرات های جهانی بوده باشد پس هر انچه از تولیدات انواع گزهای لقمه ای پسته بادام را می توانید در این مرکز خریداری نماید.

گز پسته بادام

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز ۳۲ درصد پسته میوه ای کیلویی

گز میوه ای  یکی از تولیدات جدید کارخانه های تولید گز  در اصفهان می باشد که به دلیل طعم  عالی و کیفیت مرغوب مورد توجه مشتریان زیادی واقع شده است. گز میوه ای کیلو

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام