شیرینی ایرانی
خانه / گز / خرید گز آردی سکه ای ۴۲% پسته

خرید گز آردی سکه ای ۴۲% پسته

گز آردی سکه ای

گز آردی سکه ای که در نوع مغزدار گز پسته ای و گز بادام تهیه و تولید می گردد برگرفته از درصد مغزهای متفاوتی بوده است که خرید خود از گزهای سکه ای آردی این بخش را می توان پیشنهاداتی از تولیدات گز ۴۲% معرفی کرد.

طعم های تولیدی انواع گز ۴۲%

گز آردی سکه ای

همانطور که گفته شد گزی که تهیه و تولید می گردد از اقسام گوناگون طعم دهنده ها با درصد های بالا و پایین مغزها همراه بوده اند که یکی از این درصد گزهای تولید شده و موجود در بازار گز ۴۲% مغزدار پسته ای می باشد البته در نوع مغز بادامی نیز تهیه می گردد اما در نوع سفارشات مخصوص. و اما اینکه دسته بندی تولیدات صورت گرفته از گزهای ۴۲% اعم از لقمه ای تا آردی همراه با چه درصد مغزهایی بوده اند می توان اینطور دسته بندی و معرفی کرد که عبارتنداز:

  • گز طعم دار ۴۲% زعفرانی
  • گز طعم دار ۴۲% بیدمشکی
  • گز طعم دار ۴۲% ترنجبینی
  • گز طعم دار ۴۲% شیرخشتی
  • گز طعم دار ۴۲% انگبینی

خصوصیت تولیدات گز آردی سکه ای

گز آردی سکه ای

خب پس نمونه ای از مدل تولیدات گزهای سکه ای گز آردی بوده است و این گز آردی که در نوع گز آردی گلریز با گلدرشت تهیه می شود نمونه تولیدات گز آردی گلریز به گز آردی سکه ای نیز معروف هستند. از خصوصیت و ویژگی های تولیدات صورت گرفته ی نوع گزهای سکه ای آردی می توان از درصد مغزهای متفاوت با مغزهای پسته بادام نام برد که طعم های تولیدی از گز آردی سکه ای هم به این ترتیب هستند.

  • گز آردی سکه ای بیدمشکی
  • گز آردی سکه ای زعفرانی
  • گز آردی سکه ای انگبینی
  • گز آردی سکه ای ترنجبینی

گز آردی سکه ای

مرکز خرید عمده انواع گز آردی پسته

گز آردی سکه ای ۴۲% پسته ای عرضه شده در این مرکز خرید با اینکه شامل تولیدات نوع گز آردی بخش اصفهان با بلداجی بوده است پیشنهاداتی از تولیدات برندهای مختلف نیز تشکیل شده است. و خرید عمده انواع گز آردی با بهترین کیفیت در تولید و قیمت مناسب را می توانید در این بخش خریداری نماید.

گز آردی سکه ای

البته عرضه ی صورت گرفته از تولیدات گز آردی سکه ای ۴۲% با اینکه در نوع و مدل بسته بندی های کادویی بوده اند می توان به فروش گز آردی کیلویی نیز اشاره کرد که براساس نوع تقاضای بازار مصرف کننده تهیه و تولید می شود.

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز صادراتی اصفهان

مرکز پخش گز صادراتی اصل اصفهان به تاجیکستان

گز صادراتی اصفهان از جمله شیرینی های مرغوب بازار ایرانی بوده است و در این …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام