شیرینی ایرانی
خانه / پشمک / فروش شيرينی تبريز نوقا پشمک عمده

فروش شيرينی تبريز نوقا پشمک عمده

فروش نوقا پشمک تبریز

فروش نوقا پشمک تبریز بصورت عمده در این بخش فروشی از تولیدات متنوع انواع شیرینی های این مرکز تولیدی همراه بوده است، چون گزهای آجیلی نوقا مغزدار و ساده با تنوعی از تولیدات پشمک های درجه یک و مرغوب رشته ای شکلاتی.

لیست تولیدات انواع شیرینی جات تبریز

تبریز یکی از استان های خوش اب و هوای ایران بوده که در هر فصلی زیبای منحصر به فرد خود را دارا می باشد. در کنار جاذبه های گردشگری طبیعی زیبا در خود تولیداتی از تنقلات شیرین متنوع و خوشمزه ای را دارا بوده است که وجود هر یک طعم های خاص از برش های مختلفی را دارا می باشند و در سرتاسر بازار ایران طرفدارام منحصر به فرد خود را دارد.

فروش نوقا پشمک تبریز

دسته بندی لیست تولیدات این انواع شیرینی تبریز می تواند مجموعه ای از تولیدات مختلف را دربرگرفته باشد که در ادامه به معرفی مختصر و کوتاهی از این تولیدات می پردازیم که اعم از:

 1. گز نوقا تبریز
 2. پشمک تبریز
 3. باسلوق تبریز
 4. شیرینی ریس تبریز
 5. راحت الحلقوم تبریز
 6. شیرینی لطیف تبریز
 7. قرابیه تبریز
 8. باقلوای تبریز
 9.  چوروتمه تبریز
 10. و … .

فروش نوقا پشمک تبریز

تولیدات نوع گز نوقا تبریز چگونه است؟

ما در این بخش از مرکز فروش انلاین انچه از تنقلات شیرین تبریز ارائه شده است تولیدات گز نوقا با پشمک ان بوده است و غیره. اما ادامه می دهیم بحث این بخش را با معرفی تولیدات نوع گز نوقا تبریز. این گز نوقا تبریز در چندین مدل تهیه و تولید می گردد که مدل های مختلف از تولیدات گز نوقا تبریز بصورت مغزدار و ساده می باشد.

فروش نوقا پشمک تبریز

مواد اولیه و مصرفی برای تهیه و تولید گز نوقا تبریز از تولیدات گز اصیل ایرانی گز اصفهان متفاوت تر بوده است. بنابراین انچه از تولیدات گز نوقای تبریز در بازار می توانید تهیه نماید به این ترتیب هستند.

 • گز نوقا ساده_ وانیل زعفرانی
 • گز نوقا ساده_ وانیل کاکائویی
 • گز نوقا مغزدار_ پسته ای
 • گز نوقا مغزدار_ گردویی
 • گز نوقا مغزدار_ مخلوط

فروش نوقا پشمک تبریز

معرفی انواع پشمک تولید بخش تبریز

و یکی دیگر از تنقلات پرطرفدار در بازار ایران و بازارهای صادراتی کشورهای مختلف از تولیدات شیرینی تبریز تولیدات پشمک این منطقه بوده است. انچه از تولیدات پشمک تبریز در بازار فروش می توان دید و نام برد وجود پشمک های الیافی با لقمه ای بوده اند. که نوع پشمک های الیافی در مدل های بسته بندی پاکتی و فله بوده اند.

فروش نوقا پشمک تبریز

اما وجود پشمک های لقمه ای ان را می توان در تنوعی از تولیدات تهیه کرد. تنوع تولیدات پشمک لقمه ای هم مربوط به تولیدات پشمک با طعم های مختلف بوده است که وجود این طعم های گوناگون پشمک در بازار فروش اعم از:

 1. پشمک با طعم میوه ای
 2. پشمک با طعم زنجبیل
 3. پشمک با طعم دارچین
 4. پشمک با طعم نسکافه
 5. پشمک با طعم شکلات تلخ
 6. پشمک با طعم زعفرانی
 7. پشمک با طعم وانیلی
 8. پشمک با طعم کاکائویی
 9. و … .

فروش نوقا پشمک تبریز

نمایندگی فروش شیرینی تبریز عمده مستقیم

این بخش از بازار شیرینی ایرانی آراد گز ارائه دهنده ی تولیدات متنوع از محصولات تبریز بوده است. در اصل یک نمایندگی فروش عمده و مستقیم از مرکز تولیدی جهت پخش و فروش در سرتاسر بازار کشور بوده است. پس می توانید در این مرکز مستقیم و عمده از تولیدات متنوع انواع گز نوقا با تولیدات متنوع از پشمک های فله و بسته بندی شده با بالاترین درجه ی کیفی در تولید را با نازلترین نرخ قیمت خریداری نماید.

فروش نوقا پشمک تبریز

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز ۳۲ درصد پسته میوه ای کیلویی

گز میوه ای  یکی از تولیدات جدید کارخانه های تولید گز  در اصفهان می باشد که به دلیل طعم  عالی و کیفیت مرغوب مورد توجه مشتریان زیادی واقع شده است. گز میوه ای کیلو

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام