شیرینی ایرانی
خانه / گز / فروش صادراتی انواع گز سوهانی لقمه بلداجی

فروش صادراتی انواع گز سوهانی لقمه بلداجی

فروش صادراتی گز سوهانی از انواع تولیدات نوع لقمه ای ان همراه با برندهای تولیدی مختلفی بوده است تولیداتی از قبیل سوهان گزی بلداجی و یا اصفهان که شامل برندهای تولید کننده ی متفاوتی هستند که با قیمت های مناسب برای صادرات عرضه می شوند.

نمایندگی پخش انواع گز سوهانی

تولیدات گز سوهانی بلداجی چگونه است؟

بلداجی را می دانیم که از قطب های تولیدی گز شیرینی سنتی ایرانی بوده است و امروزه تولیدات این گز سوهانی را نیز در رده ی خط تولید خود قرار داده است که تولیداتی مرغوب و درجه یک همچون گز خود در بازار پخش داخل با صادرات ارائه می دهد.

البته این مرکزهای تولید گز سوهانی بلداجی را می توان بخش های تولیدی مجزا و یا مراکز تولیدی گزی را نام برد که در کنار تولیدات انواع گز خود تولیدات گز سوهانی را نیز افزوده اند. با وجود برندهای تولید کننده ی بشماری در این بخش تولیدی می توان نام برد که تولیداتی از قبیل همان گز سوهانی لقمه ای معروف با طعم های زعفرانی را دارا هستند مانند:

 1. گز سوهانی شاهکار بلداجی
 2. گز سوهانی جهان نما بلداجی
 3. گز سوهانی ارغوان بلداجی
 4. گز سوهانی ۳۵۰ بلداجی
 5. گز سوهانی اثلی بلداجی
 6. گز سوهانی طلایی بلداجی
 7. گز سوهانی قدس بلداجی

فروش صادراتی گز سوهانی

معرفی انواع گز سوهانی صادراتی

پس این تولیدات گز سوهانی مانند دیگر انواع گزهای بلداجی در بازارهای صادراتی نیز پرطرفدار و پرفروش می باشد و این تولیدات عمده از گز سوهانی صادراتی همان گز سوهانی های معروف لقمه ای با طعم های مختلف در نوع فله ای و بسته بندی شده است که انتخابی می تواند از بین برندهای تولید کننده ی نام برده بوده باشد.

 • گز سوهانی لقمه زعفرانی
 • گز سوهانی لقمه عسلی
 • گز سوهانی لقمه هل
 • گز سوهانی لقمه دارچینی
 • گز سوهانی لقمه کره ای

نمایندگی پخش انواع گز سوهانی

فروش عمده گز سوهانی صادراتی لقمه

فروش عمده و اینترنتی بازار شیرینی ایرانی از بازرگانی گز آراد همراه با ارائه و پیشنهادات گوناگون و مختلف از گزهای اصفهان با بلداجی می باشد که این عمده تولیدات گز سوهانی لقمه برای صادرات هم می تواند مربوط به تولیدات هر یک از بخش های معرفی شده بوده باشد.
فروش عمده گز سوهانی لقمه ای این بخش در مجموع براساس درجه های کیفی تولیدی گرچه نرخ قیمت های تولید و فروش متفاوتی را دارا هستند ولی با نازلترین نرخ قیمت توزیع پخش و به فروش می رسد.

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی سکه ای

خرید گز آردی سکه ای ۴۲% پسته

گز آردی سکه ای که در نوع مغزدار گز پسته ای و گز بادام تهیه …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام