شیرینی ایرانی
خانه / پشمک شکلاتی / فروش پشمک شکلاتی شب یلدا عمده

فروش پشمک شکلاتی شب یلدا عمده

فروش پشمک یلدا بصورت عمده از نوع لقمه ای های روکش دار شکلاتی تا نوع الیافی فله ای را می توانید در سفارشات عمده برای پخش و فروش در این مرکز با نازلترین نرخ قیمت بطور مستقیم از درب کارخانه تهیه و خریداری نماید.

فروش پشمک یلدا

سفارشات انواع پشمک شب یلدا

آغاز فروش پشمک در بازارهای داخل با صادرات اغلب در فصل های سرد سال شروع می شود که یکی از شب های ایرانی که شب چله نام دارد تنقلاتی چون پشمک طرفداران بسیاری را به سمت خود جذب می کند اعم از تولیدات نوع پشمک لقمه ای تا الیافی.

فروش پشمک یلدا

بنابراین اغلب سفارشات انواع پشمک شب یلدا در هر دو مدل تولید شده خریداری می گردد اما نوع لقمه ای با روکش شکلاتی بیشتر. و دسته بندی این انواع پشمک لقمه ای شب یلدا عبارتنداز:

 1. پشمک لقمه ای کادویی
 2. پشمک لقمه ای کیلویی
 3. پشمک لقمه ای میوه ای
 4. پشمک لقمه ای وانیلی کاکائو
 5. پشمک لقمه ای زعفرانی
 6. پشمک لقمه ای گزی
 7. پشمک لقمه ای یزدی
 8. پشمک لقمه ای آذری
 9. و … .

فروش پشمک یلدا

انواع پشمک لقمه شکلاتی روکش دار

انواع پشمک های لقمه ای روکش دار شکلاتی با اینکه طعم های مختلف را دارا بوده است که بخشی از این طعم های تولیدی و موجود در بازار نمونه های نام برده و معرفی شده در بخش قبل بوده است هم بصورت کیلویی و هم بسته بندی روانه ی بازار مصرف می گردد.

پشمک شکلاتی

اما تنوع دیگر در تولیدات عرضه شده از این پشمک لقمه ای روکش دار شکلاتی را می توان به برندهای تولید کننده اشاره کرد که براساس تنوع در تولیدات خود بازار فروش خاصی را به خود اختصاص داده اند مانند:

 • پشمک لقمه ای_ حاج عبدالله
 • پشمک لقمه ای_ حاج اکبر
 • پشمک لقمه ای_ حاج یعقوب
 • پشمک لقمه ای_ شیرین وطن
 • پشمک لقمه ای_ دوستی
 • پشمک لقمه ای_ آرامیس
 • پشمک لقمه ای_ آدلین

قیمت هر کیلو پشمک

ایا بالاترین سفارشات خرید پشمک یلدا نوع لقمه ای بوده است؟

گرچه در بازار ایران با صادرات تناسب سفارشات خرید پشمک اعم از الیافی تا لقمه ای یکسان بوده است اما تا حدودی در بازار داخل می توان به این اشاره کرد که نوع لقمه ای شکلاتی پرفروش ترین بوده اند در حالی که این صادرات پشمک ایران در نوع الیافی پاکتی پرطرفدارترین بوده اند. در مجموع فروش هر یک از محصولات تولیدی پشمک ها برای خود دارای بازار های فروش مختص به خود هستند که عرضه و به فروش می رسند.

قیمت هر کیلو پشمک

مرکز فروش اینترنتی انواع پشمک شب یلدا عمده

پس به این ترتیب می توانید در این مرکز فروش اینترنتی که عمده شیرینی جات های اصیل ایرانی چون گز با پشمک عرضه می شود سفارشات خود را به طور مستقیم از مرکز تولیدی خریداری نماید که این امر منجر به فروش با قیمت های مناسبی می گردد. در اصل تامین بازار داخل از سفارشات با تامین بازار صادرات.

قیمت هر کیلو پشمک

همچنین این فروش انواع پشمک شکلاتی شب یلدا را نیز همراه با پیشنهاداتی از تولیدات مختلف برای بازارهای فروش متفاوت ارائه می دهیم بنابر درجه های کیفی در تولید که متناسب با بازارهای پخش و فروش نقاط مختلف کشور عرضه می شود.

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید شکلات پشمک زعفرانی

خرید شکلات پشمک لقمه ای زعفرانی

خرید شکلات پشمک زعفرانی نوع لقمه ای در مدل تولیدات پشمک های الیافی بصورت لقمه …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام