شیرینی ایرانی
خانه / گز / قیمت خرید عمده گز پسته بادام دالمن

قیمت خرید عمده گز پسته بادام دالمن

قیمت خرید عمده گز در بازار شیرینی ایرانی را می توانید از بین برندهای تولید کننده ی مختلف گز تهیه و خریداری نماید. این خرید عمده از گزها نیز مربوط به تولیدات گز اصفهان دالمن از نوع گزهای مغز پسته بادام با تنوعی از بسته بندی ها همراه می باشد.

قیمت خرید عمده گز

عمده تولیدات گز پسته بادام پایتخت گز ایران

عمده تولیدات صورت گرفته از گز را می توان به تولیدات نوع گزهای لقمه ای با آردی و گزهای سکه ای دسته بندی کرد. حال که این سه مدل گز همراه با مغزهای پسته بادام از درصد های متفاوت تهیه تولید و به فروش می رسد. و این تولیدات عمده از گز پسته بادام پایتخت ایران اصفهان بلداجی تولیداتی از برندهای تولید کننده ی مختلف را شامل می شود که در این مرکز پخش عمده ی این گز پسته بادام اعم از:

 1. گز پسته بادام- کیلویی
 2. گز پسته بادام- بسته بندی
 3. گز پسته بادام- انگبینی
 4. گز پسته بادام- ترنجبینی
 5. گز پسته بادام- شیرخشتی
 6. گز پسته بادام- مخصوص
 7. گز پسته بادام- رژیمی
 8. گز پسته بادام- شکلاتی

مرکز عرضه گز

معرفی تولیدات گز پسته بادام دالمن

در بین این انواع برند تولید کننده یکی از تولید کنندگان گز مرغوب اصفهان با نام تجاری دالمن معرفی شده است این تولید کننده ی گز تولیداتی همچون گزهای لقمه ای آردی را دارا می باشد که از نوع مغزهای پسته ای بادامی بوده اند و در مدل های زیبا از بسته بندی روانه ی بازار مصرف می شوند. برای معرفی و دسته بندی کردن تولیدات این گز پسته بادام دالمن می توان به موارد زیر از تولیدات ان اشاره کرد:

 • گز پسته بادام فله بسته بندی- ۱۰%
 • گز پسته بادام فله بسته بندی- ۱۸%
 • گز پسته بادام فله بسته بندی- ۲۸%
 • گز پسته بادام فله بسته بندی- ۳۸%
 • شالون پسته بادام زعفرانی
 • معجون شکلاتی بادام زمینی

قیمت خرید عمده گز

مرکز پخش انواع گز دالمن با قیمت مناسب

نمایندگی پخش عمده محصولات تولیدی گز دالمن در ایران به صورت سراسری در بازارهای کشور و صادرات این بخش از بازار شیرینی ایرانی بازرگانی گز آراد بوده است که تولیداتی مرغوب و درجه یک از گزهای اصفهان با تنوع تولیدات برای هر بخشی از بازار جهان ارائه می دهد. پس در این مرکز پخش و فروش اینترنتی بهترین گزهای دالمن و غیره با نازلترین نرخ قیمت فروش عرضه می شود.

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز ۳۲ درصد پسته میوه ای کیلویی

گز میوه ای  یکی از تولیدات جدید کارخانه های تولید گز  در اصفهان می باشد که به دلیل طعم  عالی و کیفیت مرغوب مورد توجه مشتریان زیادی واقع شده است. گز میوه ای کیلو

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام