شیرینی ایرانی
خانه / پشمک / مرکز خرید پشمک الیافی یزدی ایرانی

مرکز خرید پشمک الیافی یزدی ایرانی

خرید پشمک یزدی در بازارهای ایرانی را می توانید از تولیدات نوع پشمک های الیافی تهیه نماید. که در این مرکز خرید به طور مستقیم از مرکزهای تولیدی ارائه و روانه ی بازار مصرف می گردد البته با نرخ قیمت های فروش مناسب.

خرید پشمک یزدی

معرفی پشمک یزدی ایرانی

یزد یکی از استان های کویری ایران بوده است که علاوه بر سوغاتی و شیرینی سنتی پشمک دارای تنوع بالای از شیرینی های سنتی و خوشمزه و رنگارنگی بوده است که در جایجای ایران زمین توزیع و پخش می گردد. پخش این مرکز توزیع تولیدات نوع سوغاتی پشمک می باشد.

خرید پشمک یزدی

این پشمک یزدی که در مدل های الیافی تهیه و تولید می گردد کمتر دیده می شود که دارای تولیدات نوع پشمک های لقمه ای بوده باشد. پس این تولیدات پشمک الیافی یزدی مجموعه ای از تولیدات با طعم و مزه های مختلف می باشد، همچنین همراه با برندهای تولید کننده ی بسیاری چون:

 1. پشمک یزدی- شرنیک
 2. پشمک یزدی_ حاج خلیفه
 3. پشمک یزدی_ قصر
 4. و … .

خرید پشمک یزدی

انواع پشمک الیافی یزدی

خب همانطور که گفته شد حجم عمده تولیدات پشمک های یزدی اغلب نوع پشمک های الیافی بوده است و حال این پشمک های الیافی یزدی در تنوعی از طعم و مزه ها ارائه گردیده است البته در مدل های بسته بندی مختلف که براساس نوع تقاضای بازار مصرف هر یک در بخش های مختلف عرضه می شود. مانند:

 • پشمک الیافی یزدی_ وانیلی
 • پشمک الیافی یزدی_ کاکائویی
 • پشمک الیافی یزدی_ میوه ای
 • پشمک الیافی یزدی_ لیوانی
 • پشمک الیافی یزدی_ پاکتی
 • پشمک الیافی یزدی_ ۶۰ گرمی
 • پشمک الیافی یزدی_ ۱۰۰ گرمی
 • پشمک الیافی یزدی_ ۳۰۰ گرمی
 • و … .

خرید پشمک یزدی

مرکز خرید مستقیم عمده پشمک الیافی یزدی

پس به این ترتیب می توانید در این مرکز خرید اینترنتی هر انچه از تولیدات پشمک ایرانی اعم از تولیدات پشمک های یزدی با پشمک های تبریزی را تهیه و خریداری نماید که تماما به طور مستقیم و بدون واسطه از بخش های تولیدی ارائه می گردد. تمامی این انواع پشمک های الیافی یزدی براساس درجه های کیفی با نوع بسته بندی های ارائه داده شده هر یک با کمی اختلاف قیمت فروش عرضه می شود.

خرید انواع چوب پشمک

از دیگر پشمک های عرضه ی بازار شیرینی ایرانی آراد گز علاوه بر تولیدات پشمک های الیافی یزدی امکان تهیه و خریداری پشمک های تبریزی از نوع لقمه ای الیافی را نیز ممکن ساخته ایم تا عمده خریداران پشمک در ایران بتوانند سفارشات خود را یکجا با بهترین و نازلترین نرخ قیمت خریداری نمایند حتی تامین بازارهای صادراتی.

خرید پشمک یزدی

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک پسته صادراتی

سفارش پشمک لقمه پسته درجه یک صادراتی

پشمک پسته صادراتی لقمه ای که در نوع کیلویی با بسته بندی های کادویی در …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام