شیرینی ایرانی
خانه / گز / مرکز عرضه گز پسته بادام اصفهان دالمن

مرکز عرضه گز پسته بادام اصفهان دالمن

مرکز عرضه گز پسته بادام اصفهان را می توان از بین برندهای تولید کننده ی مختلفی معرفی کرد که یکی از این تولید کنندگان گز دالمن اصفهان می باشد که فروش عمده ی تولیدات این برند در این مجموعه توزیع و پخش می گردد.

مرکز عرضه گز

مرکز عرضه گز

عرضه انواع تولیدات گز پسته بادام

از بین این انواع گز تولید شده می توان به تولیدات گز پسته بادام عرضه شده در بازار اشاره کرد که هر یک از این گزهای پسته بادام خصوصیت و ویژگی های تولیدی متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند. بنابراین در کنار ان فروش متفاوتی را در بازار نیز دارا هستند. و همچنین می توان گفت سلیقه ها برای تهیه و خرید نیز متفاوت می باشد که تمامی موارد ارائه شده از این تولیدات گز پسته بادام در این مرکز عرضه و به فروش می رسد. از جمله برندهای معروف تولید کننده ی گز پسته بادام مرغوب و درجه یک در بازار ایران را می توان تولید کنندگانی از گز اصفهان با بلداجی نام برد که عبارتنداز:

 1. گز معراج و آنتیک اصفهان
 2. از اثلی و شاهکار بلداجی
 3. گز مظفری دردشتی اصفهان
 4. گز شیرین و شیرین منش اصفهان

تولیدات انواع گز پسته بادام دالمن

خب برند درنظر گرفته شده از تولیدات گز اصفهان دالمن از شرکت شیرین زرمان ایرانیان بوده است که تولیداتی صنعتی و درجه یک از نوع گزهای لقمه ای با آردی با بالاترین درجه ی کیفی را دارا هستند که نوع تولیدات گز پسته بادام ان را می توان از نمونه های زیر نام برد:

 • گز پسته بادام- کیلویی
 • گز پسته بادام- بسته بندی
 • گز پسته بادام- ۵ درصد
 • گز پسته بادام- ۱۰ درصد
 • گز پسته بادام- ۱۸%
 • گز پسته بادام- ۲۸%
 • گز پسته بادام- گلدانی
 • گز پسته بادام- کلاسیک

مرکز عرضه گز

نمایندگی عرضه انواع گز پسته بادام اصفهان

در این نمایندگی عرضه و فروش انواع گز تولیدی دالمن می توانید تولیدات متنوع از گزهای این برند را تهیه و خریداری نماید که البته در کنار ان تولیدات دیگر انواع گز اصفهان را نیز می توانید در این مرکز عرضه ی تولیدی نیز سفارش داده و خریداری نماید که شامل تمام انواع و اقسام گزها از طعم و مزه های مختلف می گردد. تولیدات این گز دالمن را می توان اینطور بیان کرد که با توجه به درجه ی کیفی بالای که دارد در بازارهای صادراتی به کشورهای مختلف بهترین انتخاب بوده است.

مرکز عرضه گز

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز تولید اصفهان

فروش بهترین گز تولید اصفهان در ارومیه

گز تولید اصفهان که از نوع بهترین های عرضه در بازار کشور بوده است جهت …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام