شیرینی ایرانی
خانه / گز / پخش آنلاین عمده گز وانیلی کاکائویی لقمه

پخش آنلاین عمده گز وانیلی کاکائویی لقمه

گز وانیلی کاکائویی لقمه که از تولیدات گز بخش تبریز بوده است در این بخش از بازار فروش بصورت عمده و آنلاین در سرتاسر بازار کشور توزیع و پخش می گردد که البته در نوع سفارشات صادراتی نیز قابل عرضه نیز می باشد.

گز وانیلی کاکائویی

عمده انواع گز لقمه ای در بازار

در بازار گز تولید ایران می توان گفت که با نمونه های متنوعی می توان روبه رو شد که از جنبه های مختلفی در تولید متغیر بوده اند اعم از طعم های گوناگون تا نوع برش و مدل های بسته بندی با درصد مغزها من جمله مواردی بوده اند که تاثیر گذار بر تنوع گز در بازار گردیده است.

گز وانیلی کاکائویی

بنابراین دسته بندی عمده تولیدات صورت گرفته از انواع گزهای لقمه ای در بازار را می توان به وجود گزهای قطب تولیدی از اصفهان با بلداجی اشاره کرد و بخشی دیگر از بازار گز کشور مربوط به تولیدات نوع گزهای لقمه ای تبریز بوده است که مجموع این انواع گزهای لقمه ای در بازار به این ترتیب معرفی شده اند.

  • گز لقمه وانیلی_ تبریز
  • گز لقمه کاکائویی_ تبریز
  • گز لقمه آجیلی_ تبریز
  • گز لقمه بدون مغز_ تبریز
  • گز لقمه پسته_ اصفهان بلداجی
  • گز لقمه بادام_ اصفهان بلداجی
  • گز لقمه مخلوط_ اصفهان بلداجی

گز وانیلی کاکائویی

تولیدات نوع گز لقمه تبریز چگونه است؟

قطب اصلی تولیدی گز کشور مربوط به تولیدات بخش اصفهان با بلداجی بوده است و انچه از گزهای تبریز در بازار موجود هستند نوعی متفاوت تر از تولیدات گز اصیل ایرانی بوده اند. این گز لقمه تبریز در ترکیباتی متفاوت تر از ترکیبات گز اصفهان بکار می رود و تهیه می شود.

گز وانیلی کاکائویی

و نمونه های عرضه شده از این تولیدات گزهای لقمه ای تبریز همان وجود گزهای لقمه ای با طعم های وانیلی و کاکائویی بوده اند که البته می توان به طعم زعفرانی از این گزها نیز اشاره کرد که همراه با یک لایه ای از نان میکادو هستند البته در نوع بسته بندی های کیلویی با کادویی عرضه می شوند.

گز وانیلی کاکائویی

خصوصیت تولیدی گزهای وانیلی و کاکائویی

و اما ویژگی های این گز وانیلی و کاکائویی در نوع برش های این گز بوده که به صورتی متفاوت تر از گزهای لقمه ای برش و سلفون پیج می شوند و گاه براساس نوع تقاضای بازار فروش بصورت تک رنگ و یا دو رنگ برش داده می شوند به این ترتیب که از ترکیب دو طعم تهیه می شوند اعم از:

  1. گز وانیلی کاکائویی
  2. گز وانیلی زعفرانی

گز وانیلی کاکائویی

مرکز پخش آنلاین انواع گز لقمه عمده

بازار شیرینی گز ایرانی مجموعه ای از وب سایت های آنلاین در جهت توزیع پخش و فروش عمده از محصولاتی از قبیل گزهای بخش اصفهان بلداجی با تبریز بوده است. پس بهترین فرصت برای عمده خریداران در سطح کشور برای پخش و صادرات به بازارهای جهانی می باشد.

گز وانیلی کاکائویی

و در حال حاضر این پخش و فروش از انواع گزهای لقمه ای نوع نوقا از طعم های وانیلی، کاکائویی زعفرانی بصورت های کیلویی و بسته بندی شده عرضه می گردد که البته اساس سفارشات عمده برپایه ی تهیه و خرید نوع گزهای کیلویی نوقا بوده است.

گز وانیلی کاکائویی

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز صادراتی اصفهان

مرکز پخش گز صادراتی اصل اصفهان به تاجیکستان

گز صادراتی اصفهان از جمله شیرینی های مرغوب بازار ایرانی بوده است و در این …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام