شیرینی ایرانی
خانه / پشمک / خرید شکلات پشمک لقمه ای زعفرانی

خرید شکلات پشمک لقمه ای زعفرانی

خرید شکلات پشمک زعفرانی نوع لقمه ای در مدل تولیدات پشمک های الیافی بصورت لقمه ای نیز در بازار عرضه گردیده است که خرید هر یک در بازارهای فروش مختلفی توزیع می گردد من جمله در این مرکز بصورت عمده در سرتاسر کشور و صادرات.

خرید شکلات پشمک زعفرانی

معرفی انواع شکلات پشمک لقمه ای

برای معرفی از تولیدات انواع شکلات پشمک لقمه ای در بازار پخش و فروش را می توان به برندهای گوناگونی اشاره کرد که هر یک واحد های تولیدی از این تقلات شیرین در بخش های مختلف استان آذربایجان و یا یزد بوده اند.

خرید شکلات پشمک زعفرانی

و وجود نوع پشمک های لقمه ای شکلاتی در بین تولید کنندگان آذری بیشتر به چشم می ایند. و انچه از پشمک های شکلاتی لقمه ای می توان در بازار خرید تهیه کرد نمونه های متنوع از طعم های مختلف اسانس ها تا میوه ای که با یک روکش شکلاتی همراه بوده اند.  طعم های من جلمه:

 1. پشمک شکلاتی_ با طعم زعفرانی
 2. پشمک شکلاتی_ با طعم هنداونه ای
 3. پشمک شکلاتی_ با طعم طالبی
 4. پشمک شکلاتی_ با طعم پرتقالی
 5. پشمک شکلاتی_ با طعم نعنایی
 6. پشمک شکلاتی_ با طعم آناناس
 7. پشمک شکلاتی_ با طعم انبه
 8. پشمک شکلاتی_ با طعم هل
 9. پشمک شکلاتی_ با طعم گل سرخ

خرید شکلات پشمک زعفرانی

تولیدات انواع پشمک زعفرانی چیست؟

یکی از نمونه انواع طعم های که می توان گفت طعمی خوشمزه و از جمله طعم های اصیل و سنتی در تولیدات پشمک الیافی بوده است پشمک با طعم زعفرانی می باشد.

خرید شکلات پشمک زعفرانی خرید شکلات پشمک زعفرانی

و با اینکه در مدل تولیدات پشمک های الیافی این طعم یکی از طعم های پرطرفدار بوده است تولیداتی از نوع لقمه ای شکلاتی با طعم زعفرانی نیز ارائه گردیده است.  تولیدات پشمک زعفرانی لقمه ای از نوع روکش شکلاتی، روکشی از شکلاتی های شیری که با ترکیب طعم های زعفرانی به وجود امده است تولید می گردد.

انواع مدل بسته بندی پشمک زعفرانی

خب تولیدات این پشمک لقمه شکلاتی روکش دار زعفرانی علاوه بر اینکه در نوع کیلویی فله عرضه ی بازار مصرف شده است نمونه های متنوع و مختلف از بسته بندی این پشمک های لقمه شکلاتی زعفرانی به این ترتیب می باشد.

 • پشمک زعفرانی_ پت ۱۰۰۰ گرمی
 • پشمک زعفرانی_ پت ۵۰۰ گرمی
 • پشمک زعفرانی_ پت ۳۰۰ گرمی
 • پشمک زعفرانی_ استوانه ای

خرید شکلات پشمک زعفرانی

مرکز خرید اینترنتی انواع شکلات پشمک عمده

مرکز خرید این انواع پشمک لقمه شکلاتی اعم از شکلاتی زعفرانی به همراه سایر انواع دیگر طعم های تولیدی از پشمک ها را می توانید در این بخش از بازار فروش اینترنتی که بطور مستقیم از بخش تولیدی تهیه و عرضه می گردد با نازلترین نرخ قیمت خریداری نماید.

خرید شکلات پشمک زعفرانی

عمده سفارشات عرضه شده از پشمک ها در این مرکز علاوه بر اینکه پخش بازارهای داخلی را پوشش می دهد این امکان و فرصت برای تاجران و صادر کنندگان پشمک در کشور نیز فراهم شده است تا هر انچه از تولیدات اقسام گوناگون پشمک در نوع الیافی تا لقمه ای شکلاتی را در این مرکز تهیه و خریداری نمایند.

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک شیری شکلاتی

صادرات پشمک شیری شکلاتی اعلا فله

پشمک شیری شکلاتی اعلا و درجه یک که در نوع بسته بندی کادویی با تولیدات …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام