شیرینی ایرانی
خانه / پشمک / خرید عمده پشمک الیافی لقمه دوستی

خرید عمده پشمک الیافی لقمه دوستی

خرید عمده پشمک را انتخابی از تولیدات پشمک های لقمه ای با الیافی می کنند. و در بین این انتخاب های پشمک های لقمه ای الیافی نیز برندهای متفاوتی پیشنهاد داده می شود و یکی از سفارشات خرید عمده ی پشمک مربوط به تولیدات پشمک دوستی تبریز بوده است.

خرید عمده پشمک

پشمک الیافی لقمه ای در بازار

در بازار خرید فروش پشمک می توان شاهد تولیدات متنوعی از این شیرینی و سوغات تبریز و یزد بوده باشیم. و تولیداتی از قبیل پشمک های الیافی با لقمه ای از برندهای تولید کننده ی مختلف را دارا هستند. وجود هر یک از این پشمک های لقمه ای با الیافی برای خود بازار فروش متفاوت خود را دارا می باشند. وجود این پشمک های لقمه ای و الیافی در نوع کیلویی با بسته بندی شده از طرح های زیبا همراه هستند همچنین در کنار ان تولیداتی از طعم و مزه های مختلف را نیز دارا می باشند و این تنوع در تولیدات طعم را می توان گفت براساس ذائقه های مختلف افراد تهیه و تولید گشته اند.

خرید عمده پشمک

تولیدات انواع پشمک دوستی

در بازار فروش پشمک یکی از برندهای تولید کننده را با نام تجاری دوستی میشناسیم این تولید کننده ی پشمک تبریز در کشور با اینکه تولیداتی مرغوب، درجه یک از نوع پشمک های لقمه ای و الیافی دارا بوده است و می توان گفت بالاترین تنوع در طعم و بسته بندی را نیز به خود اختصاص داده است. به مانند تولیدات برند مشهور پشمک ایران حاج عبدالله ولی از نظر کیفیت در طعم و بسته بندی در یک سطح هستند و بهترین های پشمک را در ایران و بازار صادرات عرضه می کنند.

خرید عمده پشمک

خرید عمده پشمک

انواع پشمک لقمه ای الیافی دوستی

برای دسته بندی کردن نوع تولیدات پشمک های لقمه ای و الیافی دوستی می توان به طعم های مختلف با بسته بندی های متنوع از این پشمک های دوستی اشاره کرد که نمونه های تولیدی و عرضه شده از این پشمک دوستی در بازار عبارتنداز:

  • پشمک لقمه الیافی- پرتقالی
  • پشمک الیافی- آلبالویی
  • پشمک لقمه- زنجبیلی دارچینی
  • پشمک لقمه ای- تافی مغزدار و بی مغز
  • پشمک الیافی- نعنایی
  • پشمک الیافی- عروسکی میوه ای
  • پشمک لقمه ای- زیپ دار
  • پشمک لقمه ای- کادویی
  • پشمک لقمه الیافی- زعفرانی
بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک پسته صادراتی

سفارش پشمک لقمه پسته درجه یک صادراتی

پشمک پسته صادراتی لقمه ای که در نوع کیلویی با بسته بندی های کادویی در …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام