شیرینی ایرانی
خانه / سوهان عسلی / فروش انواع سوهان گزی درجه یک عمده

فروش انواع سوهان گزی درجه یک عمده

سوهان گزی

سوهان گزی درجه یک و اعلا که در بازار فروش گز کشور متنوع از اقسام برندهای تولید کننده ی متعددی بوده است در این بخش از مرکز فروش بصورت عمده از انواع گز سوهانی با سوهان عسلی های تولید بخش اصفهان بلداجی با قیمت مناسب توزیع و پخش می گردد.

انواع سوهان گزی درجه یک در بازار فروش

در بازار فروش گز کشور می توان این گز شیرینی سنتی و اصیل ایرانی را به دسته های مختلف از تولیدات صورت گرفته تقسیم بندی کرد که وجود هر یک ویژگی های منحصر به فردی را در تولید دارا می باشد. اعم از گونه های متنوع از انواع گز لقمه ای، گز آردی با گزهای سکه ای. در بین مدل های تولیدی از گز لقمه ای ان را نیز به دو دسته ی متفاوت باز تقسیم بندی می کنند و ان هم گز های بی مغز با گز مغزدار می باشد که در بین گزهای بی مغز تولیدی بنام گز سوهانی صورت گرفته است.

سوهان گزی

این محصول جدید که چندین سالی می باشد که در بین واحدهای تولیدی برخی از برندهای تولید کننده ی گز تهیه و تولید می گردد می توان گفت از مدل گزهای لقمه ای بی مغز پرطرفدار و پرفروش در هر بازاری من جمله بازار فروش داخل با صادرات بوده است. تولیدات این گز سوهانی که ترکیبی از مایه ی گز بی مغز با روکش سوهان بوده است منجر به این امر گردیده که ارزش غذایی این محصول بالاتر گردد به دلیل تهیه ی سوهان از آرد جوانه ی گندم.

سوهان گزی

براین اساس با وجود خواص بی شمار موجود در گز می توان گفت یک محصول و یا میان وعده ی مقوی با ارزش غذایی بالا در بین گروه های سنی کودکان با بزرگسالان می باشد. و اما نوع و مدل تولیدات گز سوهانی در بازار که همان برش های گز لقمه ای بوده که تنوع را در برند با طعم های تولیدی از مدل های مختلف بسته بندی می توان نام برد اعم از:

 1. سوهان گزی قربانی عباس
 2. سوهان گزی قربانی حسین
 3. سوهان گزی قربانی طلایی
 4. سوهان گزی کرمانی اصفهان
 5. سوهان گزی معراج اصفهان
 6. سوهان گزی آنتیک اصفهان
 7. سوهان گزی مرداویج اصفهان
 8. سوهان گزی دالمن اصفهان
 9. سوهان گزی زعفرانی
 10. سوهان گزی با طعم هل و نارگیل
 11. سوهان گزی جوانه ی گندم

سوهان گزی سوهان عسلی

فروشگاه انلاین فروش عمده گز سوهانی فله پاکتی

فروشگاه اینترنتی بازار گز ایرانی آراد گز این فرصت را برای تمامی عمده خریداران سوهان گزی درجه یک و باکیفیت را در کشور و بازارهای جهانی فراهم ساخته است تا سفارشات خود از خرید هر یک از انواع گز سوهانی را با قیمت مناسب از مدل های مختلف بسته بندی شده ارائه و به فروش رساند که نمونه هایی از بسته بندی انواع سوهان گزی در بازار عبارتنداز:

 • گز سوهانی پاکتی نیم کیلویی
 • گز سوهانی پاکتی یک کیلویی
 • گز سوهانی پاکتی ۷۰۰ گرمی
 • گز سوهانی پاکتی ۸۰۰ گرمی
 • گز سوهانی پاکتی سه کیلویی
 • گز سوهانی کیلویی پنج کیلویی

سوهان گزی

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز صادراتی اصفهان

مرکز پخش گز صادراتی اصل اصفهان به تاجیکستان

گز صادراتی اصفهان از جمله شیرینی های مرغوب بازار ایرانی بوده است و در این …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام