شیرینی ایرانی
خانه / پشمک / فروش صادراتی پشمک شیری شکلاتی طعم دار

فروش صادراتی پشمک شیری شکلاتی طعم دار

پشمک طعم دار

پشمک طعم دار صادراتی که در این بخش از بازار شیرینی ایرانی آراد گز بصورت اینترنتی و عمده در سرتاسر بازار کشور و جهان تهیه، تولید و تامین می گردد عرضه ی تولیدات پشمک شیری شکلاتی اعلا و درجه یک با قیمت مناسب به فروش می رسد.

لیست انواع پشمک طعم دار در بازار

در بازار تنقلات شیرین با انواع گوناگونی از ان روبه رو می شویم که مربوط به تولیدات بخش های مختلف از کشور بوده اند که پشمک جزء تولیدات تنقلات شیرین بخش تبریز می باشد که البته تولید در یزد نیز وجود دارد. اما این انواع پشمک طعم دار بازار شامل هر دو مدل پشمک های لقمه ای با الیافی می گردد.

انچه از طعم های تولیدی در بین پشمک ها می توان دید و معرفی کرد طعم های اصیل و سنتی تا طعم های صنعتی از اسانس های خوراکی دیگر را نیز شامل می گردد که جهت آشنایی با این انواع پشمک طعم در بازار می توان به معرفی کوتاه  مختصری از انها پرداخت اعم از:

 1. پشمک طعم دار_ میوه ای
 2. پشمک طعم دار_ زنجبیل دارچینی
 3. پشمک طعم دار_ تافی مغزدار
 4. پشمک طعم دار_ زعفرانی
 5. پشمک طعم دار_ وانیل، کاکائویی
 6. پشمک طعم دار_ نعنا، گل سرخ
 7. پشمک طعم دار_ نارگیلی، شکلات تلخ
 8. پشمک طعم دار_ نسکافه ای
 9. و … .

پشمک طعم دار

تولیدات صادراتی پشمک شیری شکلاتی چیست؟

تولیدات صورت گرفته ی هر یک از این انواع پشمک طعم دار در نوع صادراتی نیز تهیه می گردد و وجود هر یک از این پشمک های طعم دار صادراتی در نوع لقمه ای با روکش های شکلاتی بوده اند که معروف ترین و پرفروش ترین پشمک های لقمه ای روکش دار همین مدل های شکلاتی شیری هستند و صورت های مختلف عرضه شده از ان در بازار صادرات مدل های متنوع در نظر گرفته شده از نظر بسته بندی می باشد که می تواند کادویی یا فله ای بوده باشد. مانند:

 • پشمک صادراتی کیلویی ( یک کیلویی، دو و نیم کیلویی، پنج کیلویی )
 • پشمک صادراتی کادویی ( پاکتی، کیفی، زیپ دار، جعبه چوبی، طرح دار، سطلی )

پشمک طعم دار

عمده فروشی پشمک صادراتی کیلویی کادویی

فروش پشمک صادراتی عمده از نوع شیری شکلاتی در این بخش از بازار انلاین همراه با ارائه ی پیشنهادات گوناگون از تولیدات بوده است چون هر بازار فروشی با تقاضای خرید متفاوتی همراه بوده بنابراین در این مرکز عمده فروشی آنلاین نوع پشمک های صادراتی پیشنهاداتی از نوع کیلویی تا کادویی بوده که براساس مدل های بسته بندی تا درجه های کیفی متفاوت در تولید با کمی اختلاف نرخ قیمت فروش همراه می باشد.

پشمک طعم دار

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک وانیلی کاکائویی

نمایندگی خرید پشمک وانیلی کاکائویی شکلاتی

پشمک وانیلی کاکائویی که از نوع تولیدات پشمک های الیافی با لقمه ای شکلاتی می …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام