شیرینی ایرانی
خانه / گز / فروش گز شکلاتی ریز ۲۸% پسته فله

فروش گز شکلاتی ریز ۲۸% پسته فله

گز شکلاتی 28%

گز شکلاتی ۲۸% که از نوع تولیدات گز مغز پسته ای لقمه ای بوده است در این بخش از فروش گز مربوط به تولیدات گز شکلاتی ریز لقمه ای می باشد که در اغلب موارد در نوع فله ای از کارتن های ۵ کیلویی عرضه بازار مصرف می شوند.

تنوع تولیدات گز شکلاتی پسته

گز یکی از خوشمزه ترین نوع شیرینی ایرانی بوده است که می توان گفت تمام گروه های سنی طرفدار این شیرینی بوده اند شاید می توان گفت بنابر ارزش غذایی بالایی که دارد منجر به پرطرفدار بودن ان از سمت کشورهای دیگر نیز شده است و هر ساله بخش عظیمی از تولیدات انواع گز روانه ی بازارهای جهانی می گردد.

گز شکلاتی 28%

و این گز در تنوعی از انواع و اقسام گوناگون تولید می شود و می دانیم که برش های معمول از گز در نوع لقمه ای، اردی با سکه ای بوده است ولی این طعم گز و تنوع در بسته بندی با درصد های لحاظ شده از انواع مغزها منجر به تنوع در این محصول گردیده است. برای مثال می توان به اقسام گوناگون از انواع طعم گز ها اشاره کرد که اعم از:

 1. گز شکلاتی لقمه ای
 2. گز میوه ای لقمه ای
 3. گز انگبین لقمه ای آردی
 4. گز ترنجبین لقمه آردی
 5. گز زعفرانی لقمه آردی

گز شکلاتی 28%

و … . باز هر یک از این موارد اشاره شده از تولیدات انواع گز به چند بخش دیگر تقسیم بندی می شوند، به عنوان مثال می توان به وجود گز های شکلاتی اشاره کرد. این گز شکلاتی در چند مدل با درصد های متفاوت تهیه می شود عبارتنداز:

 • گز شکلاتی پسته ای
 • گز شکلاتی سه مغز
 • گز شکلاتی چهار مغز
 • گز شکلاتی بادامی
 • گز شکلاتی مغزدار ۲۸%
 • گز شکلاتی مغزدار ۲۵%
 • گز شکلاتی کادویی
 • گز شکلاتی فله ای

انواع گز ۲۸% مغزدار در بازار

خب همانطور که گفته شد گز همراه با درصد های بالا و پایینی از مغزهای چون پسته و بادام تهیه می شود و یکی از درصد مغزهای معروف در بین واحد های تولیدی گز ۲۸% بوده است که البته نوع گز ۱۸% با ۱۰% و ۳۸ درصد هم از نمونه های پرفروش می توان نام برد اما انچه از تولیدات گز ۲۸% پسته ای می توان نام برد و دسته بندی کرد مربوط به چند مدل می باشد که گز شکلاتی ۲۸% یکی از نمونه های تولیدی بشمار می رود و دیگر انواع گز ۲۸% پسته ای اعم از:

 1. گز ۲۸% پسته زعفرانی
 2. گز ۲۸% بادام زعفرانی
 3. گز ۲۸% مخلوط ترنجبین
 4. گز ۲۸% پسته بیدمشکی
 5. گز ۲۸% پسته شکلاتی

گز شکلاتی 28%

مرکز فروش گز ۲۸% فله ای کادویی

مرکز فروش گز این مجموعه از بازار فروش اینترنتی که در نوع عرضه ی گزهای تولیدی بخش اصفهان با بلداجی بوده است عرضه ی تولیدات از نوع گز تبریز نیز به فروش می رسد که در حال حاضر در این بخش فروش گز ۲۸% شکلاتی لقمه ای ریز توزیع می گردد. این گز شکلاتی ۲۸% پسته همان گز لقمه ای مغز پسته ای بوده است اما با برش های ریز چون شکلات بسته بندی شده است.

گز شکلاتی 28%

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز صادراتی اصفهان

مرکز پخش گز صادراتی اصل اصفهان به تاجیکستان

گز صادراتی اصفهان از جمله شیرینی های مرغوب بازار ایرانی بوده است و در این …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام