شیرینی ایرانی
خانه / پشمک ارزان / قیمت خرید پشمک چوبی تازه

قیمت خرید پشمک چوبی تازه

قیمت پشمک چوبی

قیمت پشمک چوبی تازه و اعلا از قیمت فروش سایر تولیدات انواع دیگر پشمک ها متفاوت تر بوده است که در این بخش برای خرید عمده و مستقیم از بخش تولیدی می توانید با قیمت مناسب خریداری نماید.

تولیدات تازه انواع پشمک در بازار

از انواع پشمک ها در بازار می توان به چند گروه و دسته تقسیم بندی کرد که یکی از تولیدات صورت گرفته مربوط به مدل تولیدات نوع پشمک های چوبی بوده است. سایر انواع دیگر پشمک ها را در مدل های نوع لقمه ای با الیافی می توان دید که بنابر سلیقه های مختلف با بسته بندی های متعددی و متفاوتی می توان در بازار دید.

قیمت پشمک چوبی

تولیدات تازه پشمک را از نظر نوع طعم می توان در طعم انواع گوناگونی از اسانس های خوراکی من جمله طعم میوه ها و غیره دید و نام برد که موارد موجود از طعم های گوناگون این پشمک ها در بازار عبارتنداز:

 1. پشمک با طعم دارچینی
 2. پشمک با طعم زنجبیل
 3. پشمک با طعم زعفران
 4. پشمک با طعم نسکافه
 5. پشمک با طعم هل
 6. پشمک با طعم میوه ای
 7. پشمک با طعم کاکائویی
 8. پشمک با طعم وانیلی
 9. و دیگر انواع طعم دهنده ها

قیمت پشمک چوبی

پشمک های چوبی موجود در بازار چگونه اند؟

وجود این پشمک های چوبی در بازار همانطور که گفته شده است پشمک های هستند که در نوع صنعتی و بسته بندی شده توسط کارخه جات تولیدی عرضه ی بازار مصرف می شوند و بخشی دیگر از تولیدات پشمک های چوبی در نوع سنتی توسط دست فروشان در مراکز عمومی چون پارک ها تهیه و عرضه می گردد.

قیمت پشمک چوبی

البته این پشمک های چوبی چون سایر انواع دیگر پشمک ها در اندازه های مختلفی تهیه می گردند بر این اساس که چوب پشمک در سایز های متفاوتی تولید می شود مانند:

 • چوب پشمک ۳۵سانتی
 • چوب پشمک ۴۰سانتی
 • چوب پشمک ۵۰سانتی

قیمت پشمک چوبی

انواع طعم پشمک چوبی

و اما طعم های تولیدی و لحاظ شده برای پشمک های چوبی که در درجه ی اول می توان به سه طعم تولیدی از پشمک ها اشاره کرد در کنار ان می توان به وجود انواع طعم های مختلف از میوه ها. و این انواع طعم پشمک چوبی را می توان به این شرح ارائه داد اعم از:

 • پشمک چوبی بلوبری
 • پشمک چوبی توت فرنگی
 • پشمک چوبی نارگیلی
 • پشمک چوبی آلبالویی
 • پشمک چوبی گل سرخ
 • پشمک چوبی طالی
 • پشمک چوبی پرتقالی
 • پشمک چوبی زعفرانی

قیمت پشمک چوبی

مرکز خرید عمده پشمک چوبی با قیمت مناسب

مرکز خرید عمده انواع طعم مختلف از پشمک های چوبی تازه تولید و درجه یک نوع صنعتی در مدل های بسته بندی شده را می توانید در این بخش از بازار فروش آنلاین شیرینی ایرانی تهیه نماید که عرضه ی عمده تولیدات صورت گرفته برای بازارهای پخش داخل با صادرات به بازارهای جهانی در نظر گرفته شده است.

قیمت پشمک چوبی

این انواع طعم پشمک های چوبی که در نوع میکس انواع طعم ها در کارتن بسته بندی شده است عرضه می گردد و از نظر نرخ قیمت فروش با سایر انواع دیگر پشمک ها متغیر اما مناسب و مستقیم از بخش تولیدی روانه ی بازار مصرف و فروش می گردد.

قیمت پشمک چوبی

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

پشمک چوبی الیافی

فروش پشمک چوبی الیافی طعم دار عمده

پشمک چوبی الیافی که بصورت طعم دار در انواع مختلف طعم های سنتی و صنعتی …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام