شیرینی ایرانی
خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت گز لقمه اصفهان در بازار عراق

قیمت گز لقمه اصفهان در بازار عراق

قیمت گز لقمه در عراق که شامل انواع گز اصفهان با بلداجی در بازار بوده است بنابر درجه های کیفی متفاوت در تولید هر یک را با نرخ قیمت های فروش متفاوتی می توان تهیه کرد و در این بخش بهترین های گز اصفهان برای بازار عراق پیشنهاد داده می شود.

قیمت گز لقمه در عراق

انواع محصولات تولیدی گز در اصفهان

از محصولات گزی که در اصفهان تهیه و تولید می گردد اقسام گوناگونی از گزها با برش های مختلف لقمه ای آردی و سکه ای بوده اند که وجود هر یک از این سه مدل برش گزی را می توان با درصد های از مغز پسته بادام و یا طعم های گوناگون تهیه کرد.

قیمت گز لقمه در عراق

همراه با تولیدات هر یک از این انواع گزهای اصفهان سایر محصولات تولیدی در کنار گز را می توان گز سوهانی با پولکی نبات های مخصوص و درجه یک نام برد با تولیداتی از معجون های مخصوص مغزدار از طعم های زعفرانی تا شکلاتی را می توان دسته بندی کرد.

لیست انواع گز اصفهان در بازار عراق

بخشی از تولیدات عمده ی گز اصفهان عرضه ی بازارهای جهانی می گردد و یکی از کشورهای خریدار و صادر کننده ی گز اصفهان به عراق بوده است. این صادراتی که از گز اصفهان به عراق صورت می گیرد می توان گفت مجموعه ای از انواع تولیدات گز بوده و برای ارائه ی لیست گزهای صادراتی اصفهان به عراق این موارد را نام برد اعم از:

 1. گز لقمه ای بدون مغز فله
 2. گز لقمه ای مغزدار پسته
 3. گز لقمه ای مغزدار بادام
 4. گز لقمه ای مغزدار مخلوط
 5. گز لقمه مغزدار ۱۰%_ ۴۲%
 6. گز لقمه طعم دار سنتی
 7. گز لقمه طعم دار شکلاتی
 8. گز لقمه طعم دار میوه ای
 9. گز لقمه مغزدار کادویی
 10. گز لقمه مغزدار کیلویی

قیمت گز لقمه در عراق

پرفروش ترین نوع گز اصفهان در عراق کدام است؟

بازار فروش گز در عراق را می توان بازار فروش بزرگی معرفی کرد و نام برد و اینکه پرفروش ترین نوع گز اصفهان در بازار عراق چیست و کدام دسته از تولیدات می باشد می توان گفت مجموعه ی معرفی شده از گزهای صادراتی در بخش قبل به عراق از دسته لیست گزهای بوده اند که در حال حاضر صادر می گردد. اما بالاترین درصد از سفارشات صادراتی گز اصفهان به عراق را می توان اینطور بیان کرد که پرفروش ترین انها عبارتنداز:

 • گز لقمه سوهانی پاکتی
 • گز لقمه سوهانی فله
 • گز لقمه پسته بادام ۱۰%
 • گز لقمه پسته بادام ۱۸%
 • گز لقمه پسته بادام ۲۸%
 • گز لقمه بدون مغز کیلویی
 • معجون مغزدار شکلاتی زعفرانی

قیمت گز لقمه در عراق

مرکز عمده فروشی گز صادراتی با قیمت مناسب

برای دسترسی سریع و خرید اسان از مرکزهای تولیدی گز اصفهان جهت صادرات به بازارهای جهانی اعم از بازار عراق تا سایر کشورهای همسایه، اروپایی و آسیایی می توانید به سادگی در این وب سایت اینترنتی سفارشات خود را در کمترین زمان با قیمت های مناسب تهیه و خریداری نماید.

قیمت گز پولکی پسته

بازار فروش گز در عراق چون بازار فروش گز در داخل کشور دارای فروش های متفاوتی بوده است بنابراین در این بخش می توانید هر انچه از انواع گزها که متناسب با بازار فروش خود بوده است تهیه نماید.

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش گز ۳۲ درصد پسته میوه ای کیلویی

گز میوه ای  یکی از تولیدات جدید کارخانه های تولید گز  در اصفهان می باشد که به دلیل طعم  عالی و کیفیت مرغوب مورد توجه مشتریان زیادی واقع شده است. گز میوه ای کیلو

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام