شیرینی ایرانی
خانه / گز / مراکز فروش گز بسته بندی سکه ای اعلا

مراکز فروش گز بسته بندی سکه ای اعلا

گز بسته بندی اعلا نوع برش سکه ای و یا سایر برش های گزی را می توان از تولیدات گز اصیل در قطب های تولیدی چون اصفهان با بلداجی تهیه نماید که مراکز فروش مختلفی از بازار کشور توزیع گردیده و پخش عمده از این محصول نیز توسط این مرکز صورت می گیرد.

گز بسته بندی

تولیدات اعلا و درجه یک از گز ایرانی

گز را از دسته شیرینی های اصیل و سنتی ایرانی می توان معرفی کرد که این محصول یکی از سالم ترین، مقوی ترین تنقلات شیرین برای هر گروه سنی از افراد مختلف بوده است. بنابراین تولیدات اعلا و درجه یک از این گز همانطور که گفته شد توسط استادکاران ماهر و حرفه ای در اصفهان با بلداجی تهیه می گردد. و این تولیدات اعلا و درجه یک گز ایرانی از تنوع طعم، برش، نوع مغز، درصد مغز و غیره برخودار بوده و هر خریداری براساس نوع ذائقه ی خود ان را تهیه می نماید. برخی از این گزهای اعلا و درجه یک را می توان این موارد معرفی کرد که پرطرفدار بوده اند.

 • گز درجه یک زعفرانی پسته
 • گز درجه یک پسته بادام مخصوص
 • گز درجه یک پسته بادام بیدمشکی
 • گز درجه یک پسته بادام ۴۲%، ۳۸%، ۳۲% و … .

گز بسته بندی

انواع بسته بندی گز در مراکز فروش

در مراکز فروش مختلف گز در کشور می توان دید که برندهای مختلفی از گزها وجود دارند بنابراین هر برند تولید کننده ای با طرح های متنوعی از بسته بندی را ارائه و روانه ی بازار مصرف کرده اند که منجر به تنوع در تولیدات گزها گردیده است. و این انواع بسته بندی گز برگرفته از وزن های مختلف با مدل های متنوع گزها نیز بوده اند عبارتنداز:

 1. گز بسته بندی_ ۵۰۰ گرمی
 2. گز بسته بندی_ ۴۰۰ گرمی
 3. گز بسته بندی_ ۳۰۰ گرمی
 4. گز بسته بندی_ ۲۵۰ گرمی
 5. گز بسته بندی_ ۱۵۰ گرمی
 6. گز بسته بندی_ ۱۰۰ گرمی
 7. گز بسته بندی_ رویال، کلاسیک، فانتزی و … .

همچنین می توان گفت که هر یک از این وزن های مختلف گز های بسته بندی شده از درصد های بالا و پایین مغز ها تا طعم های گوناگون را نیز شامل می گردند.

گز بسته بندی

فروش اینترنتی عمده گز بسته بندی سکه ای

پس به این ترتیب در این بخش از مرکز فروش عمده گز در کشور تهیه ی انواع گز بسته بندی اعم از گز بسته بندی سکه ای اعلا تا سایر گزهای بسته بندی شده ی نوع لقمه ای با آردی همراه با نازلترین نرخ قیمت ها بطور مستقیم از مرکز تولیدی گز ارائه می گردد.

گز بسته بندی

بنابراین عمده خریداران گز در کشور و صادر کنندگان این محصول می توانند در این بخش بهترین های گز بسته بندی شده براساس تقاضای بازارهای فروش مختلف همراه با تنوع طرح ها انتخاب و خریداری نماید.

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز پسته زعفران

خرید انواع گز اصفهان ۳۲ درصد پسته زعفران

گز پسته زعفران اصفهان برای خرید را می توان پیشنهاداتی از درصد های مختلف مغزها …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام