شیرینی ایرانی
خانه / گز / فروش عمده گز صادراتی قربانی

فروش عمده گز صادراتی قربانی

فروش عمده گز صادراتی این بخش که در ارتباط با عرضه ی تولیدات گز قربانی اعم از گز سوهانی های مرغوب و درجه یک طعم زعفرانی بوده است بصورت های فله ای و بسته بندی های یک کیلویی در بازار صادرات و پخش داخل توزیع می گردد.

فروش عمده گز صادراتی

عمده انواع گز صادراتی تولید شده

عمده تولیدات متنوع و درجه یکی از این شیرینی سنتی ایرانی گز صورت می گیرد با اینکه حجم بالای از این تولید در بازارهای داخلی توزیع پخش و به فروش می رسد اما حجم بالای دیگری از این تولید نیز روانه ی بازارهای صادراتی به کشورهای مختلف جهانی می گردند.

فروش عمده گز صادراتی

دسته بندی و معرفی این عمده انواع گز صادراتی تولید شده را می توان مجموعه ای از تولیدات گزهای مغزدار تا بی مغز معرفی کرد که دسته های مختلفی از درصد های بالا و پایین مغزها با طعم های گوناگون سنتی تا صنعتی و … را دارا هستند مانند:

 1. گز صادراتی_ کیلویی
 2. گز صادراتی_ کادویی
 3. گز صادراتی_ پسته بادام
 4. گز صادراتی_ مخصوص
 5. گز صادراتی_ سوهانی
 6. و … .

فروش عمده گز صادراتی

معرفی تولیدات صادراتی گز قربانی

یکی از محصولات و برندهای صادراتی گز که می توان گفت بسیار پرطرفدار و پرفروش بوده است گز قربانی می باشد. این برند تولید کننده ی اصفهان که تولیداتی همچون گز سوهانی را دارا بوده بنابر کیفیت بالا در تولیدات علاوه بر مشهور بودن در بازار ایران در بازارهای جهانی نیز شناخته شده است و تولیدات ارائه شده از گز سوهانی قربانی نوع فله و کادویی اما به چند برند تقسیم بندی می شوند اعم از:

 • گز سوهانی قربانی_ حسین
 • گز سوهانی قربانی_ عباس
 • گز سوهانی قربانی_ مجتبی
 • گز سوهانی قربانی_ طلایی
 • گز سوهانی قربانی_ اصل

فروش عمده گز صادراتی

بهترین انتخاب گز سوهانی صادراتی کدام است؟

علاوه بر وجود برند تولید کننده ی گز سوهانی قربانی در بخش های تولید گز سوهانی اصفهان با بلداجی می توان به برندهای تولید کننده ی مختلف و بسیاری اشاره کرد که وجود هر یک با نام های تجاری مختلف بوده اند و بهترین انتخاب برای گز سوهانی صادراتی بستگی به نوع تقاضای بازار مصرف کننده دارد. پس براساس این موارد انتخاب های گوناگونی صورت می گیرد که البته همچون تولیدات نوع گز این گز سوهانی از درجه های کیفی بالا و پایین در تولید برخودار می باشد.

فروش عمده گز صادراتی

عمده فروش مستقیم گز اصل قربانی

بازار شیرینی ایرانی آراد گز که یکی از عرضه کنندگان مستقیم گز سوهانی قربانی از درب تولیدی بوده است بهترین فرصت و زمان را برای عمده خریداران گز و گز سوهانی صادراتی فراهم ساخته است تا در کمترین زمان با مناسب ترین نرخ قیمت سفارشات خود را تهیه و خریداری نمایند. فروش این گز قربانی صادراتی را در نوع بسته بندی های یک کیلویی با نوع فله ای در وزن های یک کیلو گرم با پنج کیلو گرم پیشنهاد می دهیم.

فروش عمده گز صادراتی

بازرگانی گز آراد
خانم محمدی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09136747925
آدرس کانال: aradgaztrading@
پست الکترونیکی: kpersiangaz@gmail.com

مطلب پیشنهادی

گز آردی سکه ای

خرید گز آردی سکه ای ۴۲% پسته

گز آردی سکه ای که در نوع مغزدار گز پسته ای و گز بادام تهیه …

شیرینی ایرانی
کانال تلگرام